Bize Ulaşın

Erişim Sağlayıcı, İçerik Sağlayıcı,
Toplu Kullanım Sağlayıcı, Yer Sağlayıcı

Kablo Çağrı Merkezi 123

Kablo Çağrı Merkezi126

Hızlı Erişim
İletişim Bilgilerimiz

Emek Mah. Bişkek Cad. (8. Cad.) 73/A
Tel : 0312 473 06 08
Whatsapp       : 0549 310 30 30
Gsm : 0544 473 06 08
Web : www.onlinekablonet.com

Neredeyiz ?

Türksat A.Ş. ‘den; Sosyal Sorumluluk Projesi

Engelsiz İletişim Hattı

Engelsiz İletişim Hattı5126 SMS

Türksat A.Ş.Kablo Hizmetlerinden faydalanmakta olan ya da faydalanmak isteyen konuşma ve işitme engelli vatandaşlarımız için sosyal sorumluluk projesi başlattı.

Proje kapsamında, engelli vatandaşlarımızın Kablonet, Kabloses, KabloTV markası ile verilen dijital platform hizmetleri ve kablo hizmetleri ile ilgili talep, şikayet ve isteklerini 'Engelsiz İletişim Hattı' olan 5126 SMS numarasına "TALEP" yazarak SMS göndermeleri halinde, söz konusu talep ve şikayetlerine yine SMS yolu ile yanıt alacaklardır. Böylelikle; konuşma/işitme engelli vatandaşlarımız da TÜRKSAT A.Ş. ile iletişim kurabilecekler ve taleplerine yanıt alabileceklerdir. TÜRKSAT A.Ş., sözlü iletişim kuramayan vatandaşlarımızın, iletişimdeki engellerini kaldırmak için bu projeyi başlatarak, farklı sektörlerdeki kurumsal firmalara örnek teşkil edecektir.

Proje sadece engelli vatandaşlarımıza hizmet vermekle kalmayıp, aynı zamanda tüm abonelerimizin kullanımına sunulmuştur.

Konuşma/ İşitme engelli vatandaşlarımızın ve tüm abonelerimizin tek yapması gereken cep telefonlarından 5126'ya SMS göndermek.
Vatandaşlarımız, "TALEP" yazarak; SMS metnine hizmet numaralarını ekleyerek 5126 ya arıza, şikâyet ve istekleriyle ilgili SMS gönderecek ve taleplerine ilişkin yanıtı yine SMS olarak alacaklardır. Proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye, KabloTV ve Kablonet web sitelerinden ve 444 0 126 numaralı Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Türksat A.Ş.