Hepsi Bir Arada Kampanyası

100 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı + KabloTV Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kabloses 50dk + Filmbox Live +İ-Kutu + Nat-Geo

Türksat A.Ş. ‘den; Sosyal Sorumluluk Projesi

Engelsiz İletişim Hattı

Engelsiz İletişim Hattı5126 SMS

Türksat A.Ş.Kablo Hizmetlerinden faydalanmakta olan ya da faydalanmak isteyen konuşma ve işitme engelli vatandaşlarımız için sosyal sorumluluk projesi başlattı.

Proje kapsamında, engelli vatandaşlarımızın Kablonet, Kabloses, KabloTV markası ile verilen dijital platform hizmetleri ve kablo hizmetleri ile ilgili talep, şikayet ve isteklerini 'Engelsiz İletişim Hattı' olan 5126 SMS numarasına "TALEP" yazarak SMS göndermeleri halinde, söz konusu talep ve şikayetlerine yine SMS yolu ile yanıt alacaklardır. Böylelikle; konuşma/işitme engelli vatandaşlarımız da TÜRKSAT A.Ş. ile iletişim kurabilecekler ve taleplerine yanıt alabileceklerdir. TÜRKSAT A.Ş., sözlü iletişim kuramayan vatandaşlarımızın, iletişimdeki engellerini kaldırmak için bu projeyi başlatarak, farklı sektörlerdeki kurumsal firmalara örnek teşkil edecektir.

Proje sadece engelli vatandaşlarımıza hizmet vermekle kalmayıp, aynı zamanda tüm abonelerimizin kullanımına sunulmuştur.

Konuşma/ İşitme engelli vatandaşlarımızın ve tüm abonelerimizin tek yapması gereken cep telefonlarından 5126'ya SMS göndermek.
Vatandaşlarımız, "TALEP" yazarak; SMS metnine hizmet numaralarını ekleyerek 5126 ya arıza, şikâyet ve istekleriyle ilgili SMS gönderecek ve taleplerine ilişkin yanıtı yine SMS olarak alacaklardır. Proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye, KabloTV ve Kablonet web sitelerinden ve 444 0 126 numaralı Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Türksat A.Ş.